Finanšu izlūkošanas dienests (FID)

Finanšu izlūkošanas dienests

 

Par apmeklētāju pieņemšanu Finanšu izlūkošanas dienestā

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa izplatības mazināšanai un, rūpējoties par savu un apkārtējo personu veselību un drošību, Finanšu izlūkošanas dienests no šī gada 13.marta līdz 14.aprīlim pārtrauc apmeklētāju pieņemšanu klātienē. Aicinām iedzīvotājus sazināties ar Finanšu izlūkošanas dienestu elektroniski, sūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

apmekletaji res

Atgādinām, ka, pamatojoties uz Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma 51.un 53.pantu, netiks izskatīti personu iesniegumi, kas skar Finanšu izlūkošanas dienesta rīkojumus par līdzekļu iesaldēšanu vai jautājumos, kas nav Finanšu izlūkošanas dienesta kompetencē.

Minētajā laikā Finanšu izlūkošanas dienestā nenotiks arī iepriekš plānotie semināri un dažāda veida plašākā lokā plānotās sanāksmes un tikšanās, u.c. publiskās aktivitātes.
Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem piesardzības pasākumiem. Par aktuālo informāciju saistībā ar FID kompetences jautājumiem informēsim tīmekļvietnē www.fid.gov.lv un sociālajās platformās - Facebook, Twitter un LinkedIn

Jau iepriekš pateicamies iedzīvotājiem par izpratni!