FID informē par darbu ziņošanas sistēmā goAML

21.12.2022

2022. gada 21. decembrī Finanšu izlūkošanas dienesta (FID) Inovāciju un IT nodaļas vadītāja Ligita Pula tiešsaistes seminārā informēja par darbu ziņošanas sistēmā goAML.

Seminārs notika sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID). Semināra ieraksts un prezentācija ir pieejams https://bit.ly/3YAh3ez.

 

Semināra laikā FID sniedza ieskatu par reģistrēšanos un darba uzsākšanu goAML un aizdomīgu darījumu ziņojumu iesniegšanas praktiskajiem aspektiem. Seminārā tika aplūkoti arī jautājumi par aizdomīgu darījumu ziņojumu pazīmēm un to veidiem, kā arī to, kā ziņot goAML sistēmā, lai informācija tiktu automātiski pārsūtīta VID.

 

FID atgādina, ka tiesībaizsardzības iestāžu un prokuratūras pārstāvjiem, Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma subjektiem un citiem FID sadarbības partneriem ir pieejama mācību vietne Training.fid.gov.lv. Mācību vietnē ir pieejami apmācību materiāli par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas jomas aktualitātēm, tostarp prezentācijas un video lekcijas par ziņošanas sistēmu goAML.

 

Mācību vietne ir pieejama saitē https://training.fid.gov.lv/. Lai uzsāktu darbu mācību vietnē, sākumā aicinām reģistrēties. 

Seko mums sociālajos tīklos

Atskats uz pirmajiem mēnešiem kompetentās iestādes statusā

2024-06-05

Atskats uz pirmajiem mēnešiem kompetentās iestādes statusā

FID un Latvijas Banka īstenojuši zināšanu pilnveides aktivitātes EEZ grantu projektā

2024-05-24

FID un Latvijas Banka īstenojuši zināšanu pilnveides aktivitātes EEZ grantu projektā