Ieviesti uzlabojumi E-ziņošanas sistēmā

11.06.2020 Finanšu izlūkošanas dienests

Finanšu izlūkošanas dienesta elektroniskajā ziņojumu un sliekšņa deklarāciju iesniegšanas sistēmā (E-pakalpojumā) zinojumi.fid.gov.lv ir ieviesti jauni uzlabojumi, kas būtiski atvieglos Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma subjektiem ziņojumu iesniegšanu.

Turpmāk būs iespēja kopēt un atkārtoti nepārrakstīt gan darījuma dalībnieku informāciju, gan arī saistīto personu datus. Tāpat ir mainīta pieeja patiesā labuma guvēja informācijas attēlošanā. Detalizēta informācija par izmaiņām pieejama e-pakalpojuma zinojumi.fid.gov.lv reģistrētajiem lietotājiem.

Likuma subjektus aicinām izmantot iespēju un pieteikties reģistrēt savu kontu E-ziņošanas sistēmā. Pieteikuma forma ir pieejama E-pakalpojuma vidē sadaļā ‘Reģistrēties’ , tālāk izvēloties izvēlni ‘Esmu Likuma subjekts’.

Reģistrējoties E-pakalpojumā, ir iespējams ne tikai izmantot sistēmas priekšrocības ziņojumu iesniegšanā, bet arī uzzināt jaunāko un aktuālāko informāciju no Finanšu izlūkošanas dienesta.

Papildu jautājumi par reģistrēšanos: info.zinojumi@fid.gov.lv. 

Seko mums sociālajos tīklos

Notiks seminārs par kredītiestāžu un biedrību sadarbību naudas atmazgāšanas novēršanā

2021-01-15 Finanšu nozares asociācija

Notiks seminārs par kredītiestāžu un biedrību sadarbību naudas atmazgāšanas novēršanā

Pilnveidots sankcionēto personu meklētājs 

2020-12-17 Finanšu izlūkošanas dienests

Pilnveidots sankcionēto personu meklētājs