Izveidota Finanšu izlūkošanas dienesta apmācību platforma

25.02.2022

Pielāgojoties nepārtrauktā attīstībā esošajai digitālajai videi un izaicinājumiem klātienes semināru organizēšanā, Finanšu izlūkošanas dienests ir izstrādājis jaunu apmācību platformu https://training.fid.gov.lv/, kas ir pieejama no 2022. gada 25. februāra.

Digitālajā apmācību platformā jeb virtuālajā bibliotēkā apkopots plašs klāsts ierakstītu video lekciju un mācību materiāli par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, terorisma un proliferācijas finansēšanas (NILL/TF/PF) novēršanas jomas aktualitātēm.

 

Virtuālā bibliotēka paredzēta gan Finanšu izlūkošanas dienesta sadarbības partneriem, t.sk. tiesībaizsardzības iestāžu un prokuratūras pārstāvjiem, gan Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma (Novēršanas likuma) subjektiem.

 

Virtuālajā bibliotēkā pieejamas daudzveidīgas video apmācības par NILL/TF/PF jomas aktualitātēm ar nacionāla mēroga speciālistu, kā arī augsta līmeņa ārvalstu ekspertu dalību. Video apmācības ir par tādām tēmām, kā goAML sistēmas lietošana, Nacionālais NILL/TF/PF risku novērtējums, starptautiskā sadarbība tiesībaizsardzības jomā, noziedzība finanšu instrumentu tirgos un dažādām jomām pielāgotu lekciju temati. Plānots, ka ar laiku Finanšu izlūkošanas dienests papildinās vietni ar jauniem apmācību materiāliem. 

 

Reģistrējoties apmācību platformā, aicinām izmantot iestādes vai uzņēmuma oficiālo e-pasta adresi. Tehnisku jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Finanšu izlūkošanas dienestu, rakstot uz e-pastu macibas@fid.gov.lv.

 

Seko mums sociālajos tīklos

Atskats uz pirmajiem mēnešiem kompetentās iestādes statusā

2024-06-05

Atskats uz pirmajiem mēnešiem kompetentās iestādes statusā

FID un Latvijas Banka īstenojuši zināšanu pilnveides aktivitātes EEZ grantu projektā

2024-05-24

FID un Latvijas Banka īstenojuši zināšanu pilnveides aktivitātes EEZ grantu projektā