Starptautiska konference par sankciju jautājumiem

11.03.2024

 

Lai uzsvērtu FID jauno lomu sankciju jautājumos, FID sadarbībā ar Finanšu noziegumu un drošības pētījumu centru RUSI un Latvijas Ārpolitikas institūtu 19. martā organizē starptautisku sankciju konferenci “Efektīvas sankcijas: mērķi 2024. gadam”.

Konference klātienē un tiešsaistē pulcēs sankciju jomas ekspertus, lai dalītos pieredzē, kā uzlabot sankciju izpildi. Konferencē piedalīsies jomas eksperti, piemēram, Lars Šmidts (Zviedrijas Ārlietu ministrijas sankciju koordinators), Pjērs-Arnauds Lutons (Eiropas Komisijas Finanšu stabilitātes ģenerāldirektorāts, Finanšu pakalpojumu un kapitāla tirgu savienības pārstāvis), Džemma Konna (“Dow Jones” risku un atbilstības viceprezidente), Eimija Lenglija (Lielbritānijas Finanšu sankciju ieviešanas biroja pārstāve) un citi.

 

Konferences darba kārtība 

Konferencei tiešsaistē iespējams reģistrēties šeit.

 

Konference tiek organizēta ar EEZ grantu atbalstu, projekts “Darbinieku zināšanu pilnveide noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas apkarošanā Latvijā” (Nr. EEZ/FID/2021/6). Informācija par EEZ finanšu instrumentu: www.eeagrants.lv. Strādājam kopā drošai un konkurētspējīgai Eiropai!

Seko mums sociālajos tīklos

Atskats uz pirmajiem mēnešiem kompetentās iestādes statusā

2024-06-05

Atskats uz pirmajiem mēnešiem kompetentās iestādes statusā

FID un Latvijas Banka īstenojuši zināšanu pilnveides aktivitātes EEZ grantu projektā

2024-05-24

FID un Latvijas Banka īstenojuši zināšanu pilnveides aktivitātes EEZ grantu projektā