Valsts institūcijas un investori diskutēs par Latvijas konkurētspējas priekšrocībām

07.09.2020

Ceturtdien, 10. septembrī, notiks Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) un Finanšu izlūkošanas dienesta rīkotā diskusija ”Atbilstības vērtība: kādas ir Latvijas konkurētspējas priekšrocības?” (“Value of compliance: what is the competitive advantage of Latvia?").

Diskusijā, kas notiks FICIL Augsta līmeņa sanāksmes laikā, investori un valsts institūcijas kopā centīsies rast atbildes un risinājumus aktuāliem jautājumiem, kā investīciju vidi Latvijā padarīt drošāku un atvērtāku. 

Finanšu darījumu darba grupas lēmums par Latvijas neiekļaušanu pastiprinātās uzraudzības valstu vidū iezīmēja finanšu sektora "kapitālā remonta" beigas. Latvija demonstrēja spēju īsā laikā ieviest visas nepieciešamās starptautiskās rekomendācijas noziedzīgi iegūtu līdzekļu novēršanas regulējuma sakārtošanā un esošās sistēmas efektivitātes uzlabošanā, kā arī īstenot nepieciešamās reformas finanšu sektora uzraudzības darbībā. Taču investorus interesē jautājums: kas tālāk?

Publiskajā diskusijā kā eksperti piedalīsies FICIL valdes pārstāve Zlata Elksniņa – Zaščirinska, Finanšu izlūkošanas dienesta priekšniece Ilze Znotiņa, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētāja Santa Purgaile un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vadītājs Kaspars Rožkalns, kā arī uzņēmējs Reinholds Šneiders (Reinhold Schneider) (Schwenk).

Diskusija notiks 10. septembrī plkst. 13.30 “Jaunā Teika” konferenču zālē "Fantadrom" Rīgā, Gustava Zemgala gatvē 78. Pasākums notiks angļu valodā un tam būs iespējams sekot līdz arī tiešsaistē Finanšu izlūkošanas dienesta tīmekļa vietnē www.fid.gov.lv un FICIL Facebook platformā https://www.facebook.com/FICILatvia.

Seko mums sociālajos tīklos

Turpmāk sankcionēto personu saraksti būs pieejami arī caur Valsts informācijas sistēmu savietotāju

2021-04-09

Turpmāk sankcionēto personu saraksti būs pieejami arī caur Valsts informācijas sistēmu savietotāju

Aicina izglītības iestādes izmantot informāciju par finanšu noziegumu riskiem 

2021-03-18 Finanšu izlūkošanas dienests

Aicina izglītības iestādes izmantot informāciju par finanšu noziegumu riskiem