Finanšu izlūkošanas dienests (FID)

Finanšu izlūkošanas dienests

 

Jaunumi

Finanšu izlūkošanas dienests aicina saglabāt modrību

 Finanšu izlūkošanas dienests, ievērojot valstī izsludināto ārkārtējo stāvokli un pasākumus koronavīrusa COVID-19 izplatības mazināšanai un ierobežošanai, turpina veikt aizdomīgu finanšu darījumu kontroli, veicot savus uzdevumus noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas, terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanā.

esi modrs informē

Lasīt vairāk

Par apmeklētāju pieņemšanu Finanšu izlūkošanas dienestā

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa izplatības mazināšanai un, rūpējoties par savu un apkārtējo personu veselību un drošību, Finanšu izlūkošanas dienests no šī gada 13.marta līdz 14.aprīlim pārtrauc apmeklētāju pieņemšanu klātienē. Aicinām iedzīvotājus sazināties ar Finanšu izlūkošanas dienestu elektroniski, sūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

apmekletaji res

Lasīt vairāk

Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas sistēmas efektivitātes uzlabošanas rezultātu apkopojums

Gan Latvijas normatīvais regulējums noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas jomā, gan arī starptautisko standartu ieviešana de facto, atbilst visiem Finanšu darījumu darba grupas (FATF) noteiktajiem starptautiskajiem standartiem. 

Capture

Lasīt vairāk